رضا عنایتی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی بدی نبود. پرسپولیسی‌ها موقعیت‌های بیشتری نسبت به ما داشتند. در کل از عملکرد شاگردانم راضی نیستم. ما هفته گذشته تمرینات زیادی داشتیم که اثری از آنها در بازی امروز دیده نشد. از داوری هم راضی هستم، اما تمام صحنه‌های ۵۰-۵۰ را به سود پرسپولیس سوت زد.

سرمربی مشکی‌پوشان با گلایه از حضور زیاد هواداران پرسپولیس در این مسابقه تصریح کرد: بازی‌های ما که تماشاگری به ورزشگاه نمی‌آید، بهتر از این بود. چون در این مسابقه، تمام ورزشگاه پرسپولیس را تشویق می‌کردند. حتی پشت نیمکت تیم ما هم علیه مشکی‌پوشان شعار می‌دادند. امیدوارم در بازی بعدی، اندک هواداران حاضر در ورزشگاه را راضی به خانه بفرستیم.

عنایتی گفت: نمی‌دانم چرا اما انگار مسئولان مشهد از حضور بیشتر تماشاگران پرسپولیس خوشحال هستند! ما نباید بیش از ۱۰ درصد از ورزشگاه را در اختیار تیم میهمان قرار دهیم.

وی در مورد درگیری‌اش با هواداران پرسپولیس که روز گذشته رخ داد، اظهار داشت: مورد خاصی نبود.

سرمربی مشکی‌پوشان با ابراز اطمینان از بقای این تیم در لیگ برتر، درباره نام این باشگاه خاطرنشان کرد: فعلاً تیم ما را سیاه‌جامگان بنامید و نام باشگاه هنوز مشکی‌پوشان نشده است.

عنایتی ضمن انتقاد از تماشاگرانی که از پرسپولیس حمایت کردند، گفت: اگر بخواهد شرایط به این شکل باشد بهتر است بازی‌های بعدی را در خارج از مشهد برگزار کنیم‌. از هوادارانی که ما را تشویق کردند ممنونم، اما فکر می‌کنم واقعاً کم‌لطفی است که اینگونه تیم ما در شهر خودمان غریب باشد.